Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
paź 30, 2018

Gościliśmy w Przedszkolu nr 2 w Gryfinie by uczcić Dzień Seniora. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały część artystyczną. Były wspólne tańce, śpiewy i upominki przekazane zarówno przez gospodarza jak i seniorów. Wśród gości był burmistrz Gryfina - Mieczysław Sawaryn., który podziękował seniorom za dotychczasową współpracę a maluchom za piękny występ.

paź 15, 2018

Na dziedzińcu naszego ogrodu-tarasu weny twórczej poszukiwał Aleksander Chmielewski - gryfiński artysta, malarz, grafik, rysownik. W chwilach również poeta piszący własne wiersze.

paź 15, 2018

Obchody Dnia Seniora sprzyjały zorganizowaniu autokarowej wycieczki, której punktem docelowym było Świnoujście. Po drodze udało się również odwiedzić Wolin, zwiedzić tutejsze muzeum. Wyjazd miał charakter integracyjny, stąd udział w niej również zaprzyjaźnionej grupy animatorów reprezentujących Klub "Don Senior" w Skolwinie.

paź 10, 2018

....Dzień morski zorganizowany w Dziennym Domu Senior+ w Gryfinie okazał się trafionym pomysłem. Na spotkanie zaproszeni zostali fantastyczni i pełni pasji ludzie morza: kpt. żw. Mirosław Folta, Mieczysław Głuszko - emerytowany wykładowca Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie, oraz wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie.

wrz 27, 2018

Dzienny Dom Senior+ gościł wolontariuszy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie. Okazją było świętowanie tradycji związanej ze sprzątaniem świata. W tym roku przypadało ono w 3 weekend września.

wrz 27, 2018

Podologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób, schorzeń, wad stóp i stawu skokowo- goleniowego. Zabiegi podologiczne mają różnoraki charakter i wymagają od osoby praktykującej ten zawód wiedzy z zakresu nauk medycznych. …Dla mnie to nie tylko zawód ale i pasja, hobby. Lubię pomagać, dawać ulgę w bólu, dzielić się swoją wiedza i doświadczeniem. Poczucie pięknych, zdrowych stóp to główny cel spotkań… Tak o swojej pasji mówi Małgorzata Chołuj - podolog, która niedawno odwiedziła Dzienny Dom Senior+ w Gryfinie.

Strona 1 z 33
 > >>