Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
cze 21, 2018

Skwierzyna – 18.06.2018 / Gryfino wyróżnione / Dzienny Dom Senior+ w Gryfinie był uczestnikiem I Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Dziennych Domów Seniora, który odbył się w Skwierzynieckim Domu Kultury. Honorowy patronat nad imprezą objęła Elżbieta Rafalska - Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, która osobiście powitała wszystkich wykonawców, przyglądając się przy okazji ich poczynaniom na scenie. Przegląd był okazją do spotkania się zarówno uczestników jak i pracowników Dziennych Domów. Z grupy tej wyłonione zostało ścisłe gremium jurry oceniająca wykonawców.

cze 18, 2018

 

W ramach współpracy złożyliśmy rewizytę w Domu Kombatanta przy ul. Kruczej w Szczecinie. W plenerowej scenerii świętowano 100 rocznicę odzyskania Niepodległości. Była część oficjalna, artystyczna i kulinarna.  / fot. Szczecin, 15.06.2018
 
cze 1, 2018

Piękne podziękowania dla Grupy Wolontariackiej Młodzieży z gryfińskiego Liceum Ogólnokształcącego za kontynuację współpracy z naszym Domem. Kolejne spotkanie z cyklu; prezentacje artystyczne ciekawych i znanych osób poświęcone było twórczości Stanisławy Siarkiewicz, malarki, poetki a przede wszystkim znanej nauczycielki związanej z LO w Gryfinie.

maj 29, 2018
W Gryfińskim Domu Kultury odbyła się II Gryfińska Senioriada Artystyczna. My również godnie reprezentowaliśmy nasz Dzienny Dom. Na scenie wystąpiły seniorki: Janina Waniewska Irena Cytrycka oraz Natalia Owczarek z wierszami. Warto zaznaczyć że seniorka Natalka to nasza utalentowana poetka pisząca własne teksty. Sceniczny program przygotowany został pod fachowym okiem Klaudii Lis, która reprezentuje kadrę Dziennego Domu. Na scenie wystąpił również Tadek Wasilewski jako wokalista i instrumentalista. II Gryfińska Senioriada Artystyczna była przeglądem twórczości artystycznej seniorów województwa zachodniopomorskiego.
maj 21, 2018

Spotkanie pn. "Po drugiej stronie Odry" w Mescherin upłynęło w bardzo przyjaznej atmosferze. Była to rewizyta w ramach współpracy jaką Dzienny Dom zainicjował w grudniu 2015 roku, zaraz po oficjalnym jego otwarciu . W międzyczasie odbyło się kilka wspólnych spotkań. W dzisiejszym uczestniczyli polscy i niemieccy seniorzy.

maj 15, 2018

Niedawno w Dziennym Domu Senior+ w Gryfinie zorganizowany został Dzień Otwarty z Chorobą Alzheimera. Zmaganie się z tą chorobą to olbrzymie wyzwanie dla rodziny i osoby chorej. Spotkanie rozpoczęło się wykładem nt. historii choroby. Były praktyczne wskazówki dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera oraz to w jaki sposób można oswoić tę chorobę.

Strona 1 z 31
 > >>