Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
sie 13, 2018

Współpraca ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Gryfinie jest jednym z priorytetów działalności naszego Domu. Niedawno spotkaliśmy się aby wspólnie uczcić 74 rocznicę Powstania Warszawskiego. W części artystycznej wystąpił uczestnik Środowiskowego Domu Romek, nasza seniorka Natalia Owczarek z własnymi wierszami, oraz zespół Ad Hoc z którym mogliśmy wspólnie pośpiewać m.in. "niezakazane piosenki"

sie 8, 2018

100 balonów dla Niepodległej - pod takim hasłem 12 lipca br. w Domu dziecka w Tanowie odbyły się warsztaty zorganizowane przez Dom Dziecka i wspierane przez szczecińskie Stowarzyszenie Progressum. Wizyta naszej delegacji w Tanowie miała charakter roboczego spotkania. Udział w warsztatach manualno - plastycznych, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, propozycje dalszej współpracy to niektóre aspekty tego wydarzenia.

sie 8, 2018

Budujemy Mosty jest imprezą integracyjną. Po raz kolejny na terenie ogrodu-tarasu bawiliśmy się wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Odwiedziły nas delegacje reprezentujące Środowiskowy Dom Samopomocy w Gryfinie, Dom Kombatanta przy ul. Kruczej w Szczecinie. Miło było również gościć dzieci z gryfińskiego Centrum Aktywności Lokalnej wraz z grupą młodych wolontariuszy, oraz Centrum Opieki nad Dziećmi w Szczecinie. 

sie 8, 2018

Gościnnie odwiedził nas Piotr Sadura - zastępca Burmistrza w Barwicach. Miasto dzieli od Gryfina około 180 km. Znajduje się na terenie województwa Zachodniopomorskiego w okolicach Szczecinka. Tutejszy włodarze są zainteresowani powstaniem na terenie Barwic Dziennego Domu Seniora. Cieszymy się, że podczas rozmowy mogliśmy przybliżyć zasady funkcjonowania placówki o podobnym profilu. Dziękujemy również za miłe słowa pod naszym adresem.

lip 6, 2018

Priorytetem działalności Dziennego Domu jest zachęcanie Drogich Seniorów do aktywności na różnych płaszczyznach. Wcześniej był pomysł a dzisiaj nastąpiła jego realizacja. Za nami spotkanie z okazji wydania pierwszego tomiku wierszy naszej seniorki Natalii Owczarek.

cze 21, 2018

Skwierzyna – 18.06.2018 / Gryfino wyróżnione / Dzienny Dom Senior+ w Gryfinie był uczestnikiem I Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Dziennych Domów Seniora, który odbył się w Skwierzynieckim Domu Kultury. Honorowy patronat nad imprezą objęła Elżbieta Rafalska - Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, która osobiście powitała wszystkich wykonawców, przyglądając się przy okazji ich poczynaniom na scenie. Przegląd był okazją do spotkania się zarówno uczestników jak i pracowników Dziennych Domów. Z grupy tej wyłonione zostało ścisłe gremium jurry oceniająca wykonawców.

Strona 1 z 32
 > >>