Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
mar 16, 2018
Świętowanie Dnia Kobiet w naszym Dziennym Domu jest już tradycją. W tym roku było poetycko i muzycznie, a przede wszystkim folkowo. W kameralnym nastroju wysłuchano występu Kapeli Ludowej "Borzymianka". Oprócz życzeń każda z Pań otrzymała po kwiatku. Całości dopełnił okolicznościowy poczęstunek, rozmowy przy kawce i herbatce. Gościnnie wystąpiła Wiesia Glińska, aktorka Teatru "Eliksir". Zawitała delegacja gryfińskiego Koła Gospodyń Wiejskich "Wena" / fot. Gryfino, 8 marca 2018 r.
mar 2, 2018

W ramach nawiązanej w 2017 roku współpracy ze szczecińskim Stowarzyszeniem Progressum kontynuowany jest cykl wykładów, których głównym celem jest nauka pozytywnego myślenia. Kolejne spotkanie już za nami. Temat: "Polubić siebie" znalazł swoich odbiorców. Podziękowania dla p. Jagody reprezentującej wspomniane Stowarzyszenie. To była wspaniała lekcja, połączona z ćwiczeniami i wymianą zdań / fot. Gryfino, 28.02.2018 r.

lut 16, 2018
Delegacja naszego Domu odwiedziła Klub XIII Muz w Szczecinie. To tutaj odbyła się impreza walentynkowa; „Liebe. Love. Kocham Cię!”. Zabawa była przednia / fot. Szczecin, 13.02.2018 r.
lut 12, 2018
Dziękujemy za wspaniały występ. Gościnnie zawitał do nas Teatr Bomba Bomba, który zaprezentował bajkę afrykańską "Opowieści Ptaka Dunga Malunga". Jak się okazało w trakcie występów to opowieść prosto z Afryki, a jednym z głównych bohaterów jest lew, który nie umiał ryczeć. Grupą aktorów opiekuje się Violina Janiszewska. Teatr Bomba Bomba działa pod szyldem Gryfińskiego Domu Kultury / fot. Po spektaklu wspólne ujęcie do naszej kroniki / Gryfino, 09.02.2018 r.
lut 12, 2018
Póki jeszcze jesteśmy przy karnawale to 8go lutego br. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Gryfinie odbył się Walentynkowy Bal Karnawałowy. Wszystkim dopisywał dobry humor. Organizatorzy zadbali o wszelkie atrakcje.
lut 12, 2018
Spacery to jeden z elementów aktywizujących seniorów. Plenerowy relaks ma swoich zwolenników. Seniorzy mają prawo wyboru jak długi spacer im odpowiada w danym dniu. Wszystko zależy od predyspozycji, samopoczucia i innych czynników / fot. W drodze na wystawę do Centrum Informacji Turystycznej / Gryfino, 06.02.2018 r.
Strona 1 z 29
 > >>