Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
kwi 16, 2018
Spotkaniem z poezją Adama Asnyka jakie odbyło się w Dziennym Domu Senior+ w Gryfinie udało się zapoczątkować cykl prezentacji z udziałem zaproszonych gości. Niedawno w ramach współpracy wystąpiła grupa wolontariacka młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego w Gryfinie, Teatr Eliksir, uczniowie z oddziału gimnazjalnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gryfinie oraz gospodarze tego wydarzenia- seniorzy Dziennego Domu. Doniosły charakter podkreśla fakt, ze połączyło ono kilka pokoleń./ fot. Gryfino, 12.04.2018 r.
mar 30, 2018
Były rozmowy o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych, połączone z prezentacją medialną. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: grupa wolontariacka młodzieży z Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 oraz delegacja ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Gryfinie. Święta już niebawem, a zatem prosimy przyjąć od nas wszystkich przedświąteczne pozdrowienia. Do życzeń dołączają się nie tylko goście ale i gospodarze / fot. Gryfino, 27.03.2018 r.
mar 27, 2018
My również uczestniczyliśmy w konkursie na palmę wielkanocną. Finał odbył się podczas Gryfińskiego Jarmarku Wielkanocnego. Dyplom będzie kolejnym miłym podsumowaniem pracy zespołowej i znajdzie swoje miejsce w placówce / p.s. Przy okazji gratulacje dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację kolejnego już Jarmarku. Brawo! / fot. Gryfino, 24.03.2018 r.
mar 27, 2018
Kolejne spotkanie w ramach biblioterapii za nami. Tematem przewodnim zajęć połączonych z arteterapią był czas wolny, jak go wykorzystać. Całości towarzyszyło czytanie tekstów, wierszy. Były również do rozwiązania testy testy do oraz pogadanka. Zajęcia cyklicznie prowadzi kol. Aneta Wiśniewska, na co dzień związana z Biblioteką Publiczną w Gryfinie. Dziękujemy! / fot. Gryfino, 23.03.2018 r.
mar 27, 2018
Miłe, ale przede wszystkim bardzo twórcze były odwiedziny w Środowiskowym Domu Samopomocy w Gryfinie. Odbyły się tutaj przedświąteczne warsztaty wielkanocne. Integracja pokoleniowa, taki był zamysł pomysłodawców spotkania. W warsztatach wzięły udział również dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfinie oraz mieszkańcy Środowiskowego Domu. Mieliśmy okazję podzielić się opowieściami jak można cieszyć się świętami w gronie najbliższych, porozmawiać jakie są zwyczaje i tradycje wielkanocne oraz wspólnie pośpiewać. Pieczenie ciast, prace manualne, a na koniec wspólne rodzinne zdjęcie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do następnego spotkania, tym razem w Dziennym Domu / fot. Tomek Głuszko / Gryfino, 20.03.2018 r.
mar 23, 2018
W ramach współpracy w Wydziałem Spraw Społecznych Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, uczestniczyliśmy w Konferencji Naukowej pn. „Odra-Nadodrze" 2018. Spotkanie odbyło się w auli Wydziału Ekonomicznego w Szczecinie, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Jednym z punktów konferencji była prezentacja medialna naszej placówki w kontekście m.in. przygranicznej współpracy. Prezentowany materiał to efekt pracy zespołowej w składzie: Sylwia Kasprzyk, Tadek Wasilewski oraz Oskar Macuk, który zaprezentował całość na forum konferencyjnym. Wykorzystane w nim zostały autorskie fotografie oraz materiały medialne / fot. We wspólnym ujęciu towarzyszyli nam m.in. wykładowcy wspomnianej uczelni; dr Michał Urbas i audiunkt Dorota Ciechanowska, oraz Marta Szuster; radna Mescherin / fot. Szczecin, 22.03.2018 r.
Strona 1 z 30
 > >>